Radíkov

Ubytování v době od 4.10.2021 do 31.12.2021 nebude možné z důvodu rekonstrukce čistírny odpadních vod. Omlouváme se případným zájemcům...

Turistická základna vznikla v Radíkově po demolici bývalé školy a výstavbě nového objektu, který byl postupně v minulých letech rozšířen do stávající podoby. I zde je v létě vybudováno stanové městečko pro účely letních táborů dětí. 
 
Budova je vybavena hezkými pokoji, klubovnou v hlavním objektu, druhou klubovnou v přístavbě a v areálu je i pět chat, které nabízíme samostatně a stejně jako hlavní budovu celoročně. V hlavní budově je kvalitně vybavená základnová kuchyně, která je rovněž k dispozici za předem stanovených podmínek. 

Dále je uvedená mapa, kde tato turistická základna leží a pod mapou je přehled cen ubytování a i kalendáře obsazenosti. 
 


 
 
Ubytování na Radíkově lze v případě hlavní budovy poskytnout celoročně a to pouze pro skupiny. V případě ubytování v chatách je možné se ubytovat jednotlivě, ve vybrané chatě. Jsou v podstatě identické, kousek od sebe, každému ovšem vyhovuje jiné místečko. Obsazenost jednotlivých chat a objektů je v níže uvedených kalendářích. I zde je možné využít v letních měsících ubytování ve stanu a to v době, kdy nejsou stany využity pro dětské letní tábory. 

 A zde ceny:

Hlavní budova -  cena lůžka - 260,00 Kč/den (pouze skupiny). V ceně ubytování je dále zahrnuto možnost využití: klubovny (společenská místnost), sušárny oděvů a obuvi, prostor pro uložení sportovního vybavení. Parkování vozidel je samozřejmostí. 

Pronájem kuchyně - 800,00 Kč/den

Chata -  4 lůžka - 800,00 Kč/den. Každá chata je vytápěná, má své sociální zařízení a kuchyňku. 

Obsazenost jednotlivých typů ubytování vidíte v následujících kalendářích. Ubytování si můžete sjednat u paní Havlíčkové tel. 725 763 188, mail: havlickova@ddmjh.cz. Telefonujte prosím v běžné pracovní době. 

Obsazenost chaty č.1:


Obsazenost chaty č.2:


Obsazenost chaty č.3:
 


Obsazenost chaty č.4:Obsazenost chaty č.5:
 


Obsazenost hlavní budovy: