Naše pracoviště

DDM Jindřichův Hradec, Růžová 10

DDM Dačice, Antonínská 85/II

DDM Třeboň, Na sadech 4

+420 384 361 196

info@ddmjh.cz

Novinky

13.02.2020 Přihlášení do klientského centra

30.01.2020 Je nový web a bude on-line přihlašování

Jste na novém webu Domu dětí a mládeže Jindřichův Hradec. Na úvod je třeba říci, že k nám patří i domy dětí v Třeboni a Dačicich. Informace od nich zde rovněž naleznete. Zásadní novinkou je od tohoto okamžiku možnost on-line přihlašování do kroužků, na dětské tábory a na akce námi pořádané. V dokumentech naleznete postup jak se přihlásit a jak postupovat od okamžiku podání přihlášky. Případné problémy s těmito úkony konzultujte mailem na adrese: karas@ddmjh.cz či v běžnou pracovní dobu na telefonu 602160861.

04.12.2019 Nové foto

Ve fotogalerii naleznete snímky z Mikulášské 2019 v Jindřichově Hradci.

Radíkov

Turistická základna vznikla v Radíkově po demolici bývalé školy a výstavbě nového objektu, který byl postupně v minulých letech rozšířen do stávající podoby. I zde je v létě vybudováno stanové městečko pro účely letních táborů dětí. 
 
Budova je vybavena hezkými pokoji, klubovnou v hlavním objektu, druhou klubovnou v přístavbě a v areálu je i pět chat, které nabízíme samostatně a stejně jako hlavní budovu celoročně. V hlavní budově je kvalitně vybavená základnová kuchyně, která je rovněž k dispozici za předem stanovených podmínek. 

Dále je uvedená mapa, kde tato turistická základna leží a pod mapou je přehled cen ubytování a i kalendáře obsazenosti. 
 


 
 
Ubytování na Radíkově lze v případě hlavní budovy poskytnout celoročně a to pouze pro skupiny. V případě ubytování v chatách je možné se ubytovat jednotlivě, ve vybrané chatě. Jsou v podstatě identické, kousek od sebe, každému ovšem vyhovuje jiné místečko. Obsazenost jednotlivých chat a objektů je v níže uvedených kalendářích. I zde je možné využít v letních měsících ubytování ve stanu a to v době, kdy nejsou stany využity pro dětské letní tábory. 

 

A zde ceny:

Hlavní budova -  cena lůžka - 260,00 Kč/den (pouze skupiny). V ceně ubytování je dále zahrnuto možnost využití: klubovny (společenská místnost), sušárny oděvů a obuvi, prostor pro uložení sportovního vybavení. Parkování vozidel je samozřejmostí. 

Pronájem kuchyně - 800,00 Kč/den

Chata -  4 lůžka - 800,00 Kč/den. Každá chata je vytápěná, má své sociální zařízení a kuchyňku. 

Obsazenost jednotlivých typů ubytování vidíte v následujících kalendářích. Ubytování si můžete sjednat u paní Kozlové tel. 728 741 429, mail: kozlova@ddmjh.cz. Vzhledem k novému webu již zde, oproti původnímu, nejsou přihlašovací formuláře. Děkujeme za pochopení. 


Obsazenost chaty č.1:


Obsazenost chaty č.2:


Obsazenost chaty č.3:
 


Obsazenost chaty č.4:


 

Obsazenost chaty č.5: