Naše pracoviště

DDM Jindřichův Hradec, Růžová 10

DDM Dačice, Antonínská 85/II

DDM Třeboň, Na sadech 4

+420 384 361 196

info@ddmjh.cz

Novinky

01.06.2020 Mitkamjit.cz - web, domečků se spoustou nápadů...


V tlačítkách jsou odkazy na weby mitkamjit.cz, kde jsou aktivity našich domečků v době karantény...


 

13.02.2020 Přihlášení do klientského centra

Tábory

Nastavený filtr

Zaměření: Všechny tábory

Den konání: Všechny dny

Počet nalezených akcí: 22

Letní tábor Tokániště I.

OBSAZENO!

01.07.2020 Letní tábor na Tokáništi s Bobem a Vláďou. Budeme sportovat, hrát si, vyzkoušíme si svojí odvahu při hrách denních i nočních. Pojedeme i na výlet. Spíme ve stanech, ale máme nočního hlídače, abychom se nebáli. Budeme jezdit na kolech, proto potřebujeme cyklistické přilby. Stravujeme se v jídelně u moderní kuchyně, s kuchařkami, které nám vaří to nejlepší. Spodní věková hranice předpokládá dokončenou první třídu.

Radíkov I. - Aladinova kouzelná lampa

01.07.2020 Jednoho dne potká malý chlapec Aladin záhadného kouzelníka, který ...A co bylo dál? To a ještě spoustu nového se můžete dozvědět a prožít na našem táboře. Kouzelná lampa je připravena, stačí ji jen očistit a začne plnit všechna přání. Tak co? Prožiješ vše s naší prima partou? Těšíme se na tebe.

Jezdecký tábor u Knapíků I.

05.07.2020 Kromě výcviku jízdy na koních vás čeká pestrý program a celotáborová hra, soutěže, výlety, koupání s koňmi a mnoho dalších činností. Na tento tábor je potřeba mít sjednané úrazové pojištění.

Jezdecký tábor u Knapíků I.+ II.

05.07.2020 Kromě výcviku jízdy na koních vás čeká pestrý program a celotáborová hra, soutěže, výlety, koupání s koňmi a mnoho dalších činností. Na tento tábor je potřeba mít sjednané úrazové pojištění. Tato varianta tábora počítá s účastí dítěte na oba běhy I.+II.. Tedy celých čtrnáct dnů.

UDUORP ITORP

OBSAZENO!

05.07.2020 Dovolujeme si vás pozvat na již 22. výpravu UDUORP ITORP. V létě na LT Střelnice budeme očekávat samé odvážné táborníky. Budeme se totiž pohybovat v oblastech, kde probíhaly hvězdné války (Star Wars). Pojeď s námi a určitě zažiješ s výbornou partou kamarádů pořádný život plný vesmírných dobrodružství. Každý den budeme odrážet útoky impéria a pomáhat povstalcům v čele s Hanem Solem. Čeká nás spousta her a dobrodružství, které mnozí již znají a těší se na ně, jako každý rok. Vždyť pověstná prachárna, přepadávání tábora, záchod či trpaslíci, to je jen střípek z toho, co nás čeká. Určitě ale budeme jezdit na kole, hrát noční hry, lézt na horolezecké stěně, slaňovat, střílet z luku a vůbec žít táborovým životem. Naším hlavním a společným cílem bude pořádně si všechno užít. Podnikáním dobrodružných výprav si určitě užijete spoustu legrace, získáte nové dovednosti a kamarády.

Radíkov II. - Klíče od pevnosti Boyard

OBSAZENO!

06.07.2020 Uhodnout heslo, získat klíče u Červené paní, bojovat s Pánem temnot. To vše a mnoho dalšího se nám musí podařit k získání indicií, které nám napoví konečné heslo k trezoru. Pokud s námi chcete zažít spoustu legrace, zábavy a dobrodružství, stačí málo - přihlásit se. Těšíme se na tebe.

Sportovní s nerfkou Třeboň

OBSAZENO!

06.07.2020 Tábor je zaměřen na sportovní vyžití a bojovky s nerfkou v terénu. Sportovní část bude zaměřena na míčové hry, tradiční i netradiční sporty (ringo, lukostřelba, softball, florbal, házená, fotbal..), terčové závody, návštěva aquaparku, koupání a pobyt v přírodě. Akční hry -nerfky a paintball. TO VŠE POD ODBORNÝM VEDENÍM. Program bude zajištěn od 8.00 do 16.00. V ceně tábora je oběd, svačina a pití. V ceně je zahrnuta strava a pitný režim, úrazové pojištění, veškeré jízdné a vstupné, nájmy sportovišť.

Jezdecký tábor u Knapíků II.

12.07.2020 Kromě výcviku jízdy na koních vás čeká pestrý program a celotáborová hra, soutěže, výlety, koupání s koňmi a mnoho dalších činností. Na tento tábor je potřeba mít sjednané úrazové pojištění.

LT Tokániště II.- Třeboň (bez kol)

13.07.2020 STÁLE MÁME VOLNÁ MÍSTA DDM Třeboň - Letní tábor s Ivetou. Užijeme si 10 dní zábavy, dobrodružství, legrace a her. Určitě se nebudete nudit. Letošní celotáborová hra je pro vás překvapením :-). Tábor je bez kol, zato se zajímavým programem. Přihlašovat se můžou i děti po ukončení 9. třídy ZŠ :-)

I. PT Dačice Arabelin prsten

Poslední místo!

20.07.2020 Taky jste někdy zatoužili mít Arabelin kouzelný prsten? My ho máme a zažijeme s ním spoustu legrace, zábavy a dobrodružství. Tak se přidejte.

Sportovní tábor DDM J.Hradec

OBSAZENO!

20.07.2020 Tábor nabízí vodácký výcvik a hry na raftech, lezení na umělé stěně, minigolf, lanové dráhy, překážky, míčové hry, tradiční i netradiční sporty (ringo, softball, florbal, badminton atd.), střelbu ze vzduchové pušky, luku, terčové a orientační závody, výlet vlakem, návštěva aquaparku a samozřejmě koupání a pobyt v přírodě. TO VŠE POD ODBORNÝM VEDENÍM.

LT Tokániště III.-Třeboň (s koly)

Poslední 2 místa!

23.07.2020 DDM Třeboň - Letní tábor s Luckou. Užijeme si 10 dní zábavy, dobrodružství, legrace a her. Určitě se nebudete nudit. Téma tábora je překvapením. Abychom se mohli podívat do blízkého okolí, budeme potřebovat jízdní kola a přilby. (Nejedná se o cyklistický tábor). Mohou se účastnit i děti, kteří v letošním roce ukončí devátou třídu a mají chuť si s námi užít pořádnou táborovou zábavu.

Radíkov III.

Poslední 3 místa!

24.07.2020 Tábor se nachází v krásné přírodě v srdci České Kanady. Během tábora si zahrajeme spoustu her, podíváme se na zajímavá a krásná místa v okolí, vyzkoušíme si spoustu tábornických dovedností, otestujeme naši odvahu při noční stezce .... Téma celotáborové hry bude utajeno až do chvíle nástupu do autobusu, který nás převeze do místa dění u malebné vesnice Radíkov.

II. PT Dačice - Všechny barvy duhy

OBSAZENO!

27.07.2020 Tak jak duha září všemi barvami, tak pestrý bude náš tábor. Hry, pohyb, kreativita, zpěv...to všechno a ještě něco navíc.

Výtvarný s výukou angličtiny Třeboň

OBSAZENO!

27.07.2020 Náplň příměstského tábora bude zaměřena na malbu a kresbu v plenéru. Zkusíme si na papír zachytit přírodu, architekturu nebo zvířata v zoo, kterou navštívíme. Děti si budou moci vyzkoušet skupinovou malbu, hru s barvami nebo tvorbu koláží. Dozvíme se i něco nového např. o různých malířských technikách, o perspektivě, při návštěvě galerie i něco ze základů dějin umění. Součástí tábora je blok výuky anglického jazyka formou hry. V ceně je zahrnuta strava a pitný režim, úrazové pojištění, veškeré jízdné a vstupné, nájmy sportovišť.

Letní tábor Tokániště IV.

Poslední místo!

02.08.2020 Pojeďte si s námi užít deset dnů legrace, dobrodružství, her a zábavy. Určitě to nebude nuda. Celotáborová hra je jako vždycky překvapením, abyste se měli na co těšit.

Přírodov. tábor

03.08.2020 Program bude každý den upraven podle počasí. V rámci programu bude zařazen výlet do Zoo parku Na Hrádečku a výlet do Třeboně na Záchrannou stanici pro handicapovaná zvířata, dále hry v přírodě i v budově DDM, návštěvy našich zvířátek v DDM, výtvarné činnosti apod.

Radíkov IV.

OBSAZENO!

03.08.2020 Jedná se o týden zábavy, her a dobrodružství v lese i u vody. Téma celotáborové hry je již tradičně překvapením, které dětem odhalí táborová pošta. Dopis děti obdrží na uvedenou emailovou adresu před začátkem letních prázdnin, a již nyní můžeme prozradit, že se mají na co těšit.

Sportovně-outdoorový PT Třeboň

03.08.2020 Příměstský tábor je nastaven na sportovní vyžití. Za 5 dnů si užijeme spoustu zábavy při lukostřelbě, lezení, cyklistice, na paddleboardu, ..zkrátka nudit se nebudeme.

ARCHA NOEMOVA - Třeboň

10.08.2020 Obeplujeme svět a naložíme kamarády a zvířátka různých kontinentů na naši ARCHU. Seznámíme se s jejich životním prostředím, ale především s jejich ztvárněním v písních, bajkách a umění. Budeme hledat, co patří k přátelství, společně bojovat o vítěznou ratolest v hudebně výtvarných, pohybových a kreativních aktivitách s angličtinou, protože jak jinak bychom se v cizích krajinách domluvili. Hlavní vedoucí: Mgr. Marie Průková (tématické hry hudebně pohybové,bajky, písně s kytarou, tvořivé aktivity) Dále s námi poplují: Eva Balounová (angličtina, výtvarné aktivity), Jana Šulistová (harmonika, klavírní doprovod a hudební aktivity). V ceně je zahrnuta strava a pitný režim, úrazové pojištění, veškeré jízdné a vstupné, nájmy sportovišť.

Letní tábor Tokániště V.

12.08.2020 Letní taneční tábor na Tokáništi s vedoucí tanečního oddělení Šárkou Zborovskou.

LDG Letní taneční škola

18.08.2020 Taneční soustředění pro nové a stávající tanečníky, naučíme se krátké choreografie různých tanečních stylů. Odreagujeme se při koupání v bazénu, zahrajeme si hry a opečeme špekáčky. Uděláme si letní kino a pustíme film. Těšit se můžete na 5 dní skvělé zábavy.

Filtry

červen 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30