Naše pracoviště

DDM Jindřichův Hradec, Růžová 10

DDM Dačice, Bratrská 179

DDM Třeboň, Na sadech 4

+420 384 361 196

info@ddmjh.cz

Novinky

27.01.2021 Vzdělávání v DDM J.Hradec

 

 

01.06.2020 Mitkamjit.cz - web, domečků se spoustou nápadů...


V tlačítkách jsou odkazy na weby mitkamjit.cz, kde jsou aktivity našich domečků v době karantény...


 

13.02.2020 Přihlášení do klientského centra

Tábory

Nastavený filtr

Zaměření: Všechny tábory

Den konání: Všechny dny

Počet nalezených akcí: 27

Rodiče s dětmi

Přijímáme náhradníky

21.06.2021 / DDM Jindřichův Hradec Tábor je určen rodičům s dětmi od 2 do 6 let - předškolní věk. Celotáborová hra je motivována pohádkovými příběhy. Do programu budou zařazeny nejen hry a činnosti pro děti, ale i pro rodiče. Ubytování v chatách a budově, v případě zájmu ve stanech s podsadou. Do poznámky pište, s kým a kde chcete být ubytováni.

Letní tábor Tokániště I.

Poslední 3 místa

30.06.2021 / DDM Jindřichův Hradec Letní tábor na Tokáništi s Vláďou a Bobem. Budeme sportovat, hrát si, vyzkoušíme si svoji odvahu při hrách denních i nočních. Spíme ve stanech, ale máme nočního hlídače, abychom se nebáli. Budeme jezdit na kole, proto potřebujeme přilby. Stravujeme se v jídelně u moderní kuchyně, s kuchařkami, které nám vaří to nejlepší. Jíme z ešusů, které si přivezeme. Spodní věková hranice předpokládá dokončenou první třídu.

PT sportovní s nerfkou - Třeboň

Přijímáme náhradníky

01.07.2021 / Pracoviště Třeboň POZOR! Tábor je jen ve všedních dnech o svátcích (5. a 6.7.) bude přerušen. Začínáme 1.7. ve čtvrtek. Tábor je určen především členům kroužků Nerf liga. Doporučený věk od 8 let. Tábor je zaměřen na sportovní vyžití a tréninky s nerfkou v terénu. Sportovní část bude zaměřena na míčové hry, tradiční i netradiční sporty, návštěva aquaparku a pobyt v přírodě. Tréninky budou zaměřeny na strategii a hru. Účastníci se mohou těšit na paintball nebo laser arénu. TO VŠE POD ODBORNÝM VEDENÍM. Program ...

Jezdecký tábor u Knapíků I + II

04.07.2021 / DDM Jindřichův Hradec Kromě výcviku jízdy na koních vás čeká pestrý program a celotáborová hra, soutěže, výlety, koupání s koňmi a mnoho dalších činností. Na tento tábor je potřeba mít sjednané úrazové pojištění. Tato varianta tábora počítá s účastí dítěte na oba běhy I.+ II.. Tedy celých čtrnáct dnů.

Jezdecký tábor u Knapíků I.

04.07.2021 / DDM Jindřichův Hradec Kromě výcviku jízdy na koních vás čeká pestrý program a celotáborová hra, soutěže, výlety, koupání s koňmi a mnoho dalších činností. Na tento tábor je potřeba mít sjednané úrazové pojištění.

UDUORP ITORP

Poslední 2 místa

04.07.2021 / DDM Jindřichův Hradec Dovolujeme si vás pozvat na již 23. výpravu UDUORP ITORP. Tentokrát se na LT Střelnice budeme pohybovat v oblastech afrických zemí, kterými nás provede známý cestovatel Emil Holub. Lze očekávat, že se dostaneme do nebezpečných situací s místními kmeny, budeme poznávat místní flóru a faunu, a necháme se překvapit s čím nás osloví samotný Emil. Pojeď s námi a určitě zažiješ s výbornou partou kamarádů spoustu dobrodružstvích. Čeká nás spousta her a dobrodružství, které mnozí již znají a těší se...

Letní tábor Radíkov I. - Lovci kožešin

Přijímáme náhradníky

09.07.2021 / Pracoviště Dačice Pojďte s námi podniknout lovecká dobrodružství, vyzkoušet si obtížný život lidí v pralesních pustinách, stejně tak prožít obětavé přátelství bílých a rudých lovců. Mimo to si vyzkoušíte spaní pod širákem, vaření na ohni, prohloubíte si táborové dovednosti, jako je orientace v terénu, vázání uzlů, rozdělávání ohňů… Těšit se na vás bude parta stálých ostřílených vedoucích.

Jezdecký tábor u Knapíků II.

11.07.2021 / DDM Jindřichův Hradec Kromě výcviku jízdy na koních vás čeká pestrý program a celotáborová hra, soutěže, výlety, koupání s koňmi a mnoho dalších činností. Na tento tábor je potřeba mít sjednané úrazové pojištění.

LT Tokániště II. - STROJ ČASU (bez kol)

Přijímáme náhradníky

12.07.2021 / Pracoviště Třeboň Užijeme si 10 dní zábavy, přátelství, dobrodružství, legrace a her. Letošní celotáborová hra je pod názvem STROJ ČASU. Chcete se s námi podívat do dávné minulosti? My vás tam pomocí stroje času na 10 dní dostaneme. Buďte součástí skvělé party, v krásné přírodě Třeboňska. Základna má moderní kuchyni a skvělé zázemí. Přihlašovat se můžou děti od 6 do 16 let.

Přírodovědný příměstský tábor I. - JH

12.07.2021 / DDM Jindřichův Hradec Tábor bude zaměřen na přírodu, zvířata a převážně ekologii. Dozvíte se, co je to vlastně ta ekologie, proč je důležité o ní mluvit, jak správně recyklovat odpad, co vše se dá vyrobit z recyklovaných materiálů, jak si vytvořit vlastní malý ekosystém a mnoho dalších zajímavých věcí. K tomu všemu v rámci programu budou zařazeny dva výlety (bude upřesněno před začátkem tábora), dále hry v přírodě i v budově DDM, návštěvy našich zvířátek v DDM, výtvarné činnosti apod.

PT sportovní s Terkou - Chlum u Třeboně

Poslední 3 místa

12.07.2021 / Pracoviště Třeboň Náplní našeho příměšťáku bude především pohyb na čerstvém vzduchu. Budeme hrát hry, budeme válet sudy v trávě, budeme si užívat vodu a vyzkoušíme si různé sporty. Užijeme si týden plný zábavy, her a pohybu.

L.tábor Radíkov II.-Nejkrásnější pohádky

Přijímáme náhradníky

19.07.2021 / Pracoviště Dačice Máte rádi pohádky? Pak neváhejte a vstupte s námi do poutavých pohádkových příběhů, kde se setkáte s dobrem i zlem, ale kde vás v závěru bude čekat šťastný konec. Těší se na vás parta hravých vedoucích, kteří na pohádkách také vyrostli.

Přírodovědný příměstský tábor II. - JH

19.07.2021 / DDM Jindřichův Hradec Tábor bude zaměřen na přírodu, zvířata a převážně ekologii. Dozvíte se, co je to vlastně ta ekologie, proč je důležité o ní mluvit, jak správně recyklovat odpad, co vše se dá vyrobit z recyklovaných materiálů, jak si vytvořit vlastní malý ekosystém a mnoho dalších zajímavých věcí. K tomu všemu v rámci programu budou zařazeny dva výlety (bude upřesněno před začátkem tábora), dále hry v přírodě i v budově DDM, návštěvy našich zvířátek v DDM, výtvarné činnosti apod.

Letní tábor Tokániště III. (s koly)

Přijímáme náhradníky

22.07.2021 / Pracoviště Třeboň Užijeme si 10 dní zábavy, dobrodružství, legrace a her. Určitě se nebudete nudit. Téma tábora je překvapením. Abychom se mohli podívat do blízkého okolí, budeme potřebovat jízdní kola a přilby. (Nejedná se o cyklistický tábor). Mohou se účastnit i děti, kteří v letošním roce ukončí devátou třídu a mají chuť si s námi užít pořádnou táborovou zábavu. V případě plné kapacity a nemožnosti se přihlásit se ozvěte na 606 024 042

Letní tábor Radíkov III.

24.07.2021 / DDM Jindřichův Hradec Tábor se nachází v krásné přírodě v srdci České Kanady. Během tábora si zahrajeme spoustu her, podíváme se na zajímavá a krásná místa v okolí, vyzkoušíme si spoustu tábornických dovedností, otestujeme naši odvahu při noční stezce. Celotáborová hra bude překvapením. Pokud s námi chcete zažít spoustu legrace, zábavy a dobrodružství stačí málo - přihlásit se.

PT Dačice I. - Pohádková cesta

Přijímáme náhradníky

26.07.2021 / Pracoviště Dačice Pojďte s námi za pohádkou, objevovat známé i neznámé. Užijeme si zábavu, vyrazíme na výlet, zasportujeme si, budeme výtvarničit a hlavně se nebudeme nudit. Tak se přidej.

PT výtvarný s výukou AJ - Třeboň

Přijímáme náhradníky

26.07.2021 / Pracoviště Třeboň Náplň příměstského tábora bude zaměřena na malbu a kresbu v plenéru. Děti si budou moci vyzkoušet skupinovou malbu, hru s barvami, kresbu zvířat či anatomii lidské postavy. Dozvíme se i něco nového o různých malířských technikách a i něco ze základů dějin umění. Součástí tábora je blok výuky anglického jazyka formou hry.

Sportovní příměstský tábor - J.Hradec

Přijímáme náhradníky

26.07.2021 / DDM Jindřichův Hradec Tábor nabízí vodácký výcvik a hry na raftech, lezení na umělé lezecké stěně, lanové dráhy a překážky, míčové hry. tradiční i netradiční sporty, střelbu ze vzduchové pušky, terčové závody, návštěvu aquaparku a samozřejmě pobyt a koupání v přírodě. To vše pod odborným vedením.

Letní tábor Tokániště IV.

Přijímáme náhradníky

01.08.2021 / DDM Jindřichův Hradec Pojďte si s námi užít čtrnáct dnů legrace, dobrodružství, her a zábavy. Určitě to nebude nuda. Celotáborová hra je jako vždy překvapením, abyste se měli na co těšit. Jedná se o tábor, který do loňského roku pořádala Jitka Fillerová.

Letní tábor Radíkov IV.

Přijímáme náhradníky

02.08.2021 / DDM Jindřichův Hradec Tábor je určen pro všechny děti, které se chtějí o prázdninách bavit, hrát si a užít si plno legrace a dobrodružství. Přihlásit se mohou nejen ostřílení táborníci, ale i děti, které na táboře ještě nebyly. Celotáborová hra a téma tábora je již tradičně překvapením, které dětem odhalí táborová pošta. Dopis děti obdrží na uvedenou emailovou adresu před začátkem letních prázdnin. Určitě se mají na co těšit.

PT - Stavitelé z CARCASSONNE - J.Hradec

02.08.2021 / DDM Jindřichův Hradec Příměstský tábor je všeobecně zaměřen, proto můžeš očekávat všestranné aktivity, jako jsou různé výlety, hry, vědomostní soutěže, sportovní aktivity apod. Navíc nás bude celým týdnem provázet celotáborová hra s názvem „Stavitelé z CARCASSONNE", která, jak název napovídá, je inspirovaná oblíbenou deskovou hrou Carcassonne. Předej se k nám, užij si s námi zábavné aktivity a buduj!

PT Dačice II. - Vzhůru za dobrodružstvím

Přijímáme náhradníky

02.08.2021 / Pracoviště Dačice Že se nedá zažít dobrodružství v našem městě? Tak na to bychom se podívali. A kromě toho nás čeká ještě spousta tvoření, pohybu, her, nebude chybět ani výlet. Těšíme se na tebe.

PT sportovně outdoorový - Třeboň

Obsazeno

02.08.2021 / Pracoviště Třeboň Příměstský tábor je nastaven na sportovně - turisticko - poznávací vyžití. Za 5 dnů si užijeme spoustu zábavy při míčových hrách, petanque, půjdeme a poplujeme kolem Světa, poznáme krásu přírody i kulturního dědictví kraje... zkrátka nudit se nebudeme.

PT pro mladé zoology - Třeboň

Obsazeno

09.08.2021 / Pracoviště Třeboň Příměstský tábor pro kluky a holky, kteří mají rádi zvířata všech druhu a chtějí se o nich něco zajímavého dozvědět. Budeme se starat o plazy z teraristického kroužku, pojedeme do zoo a plno dalšího. Nudit se nebudeme!

Letní házenkářské soustředění

15.08.2021 / Pracoviště Třeboň Letní soustředění zaměřené na fyzickou přípravu, určeno pro DHK Slavoj Žirovnice

Letní taneční škola

Poslední místo!

15.08.2021 / Pracoviště Třeboň Taneční soustředění pro nové a stávající tanečníky, naučíme se krátké choreografie různých tanečních stylů. Odreagujeme se při koupání v bazénu, zahrajeme si hry a opečeme špekáčky. Uděláme si letní kino a pustíme film. Těšit se můžete na 6 dní skvělé zábavy.

Taneční tábor Tokániště V.

15.08.2021 / DDM Jindřichův Hradec Tábor je určen dětem ve věku 8 až 18 let. Vítáme začátečníky, zkušené tanečníky i ty, kteří se na táboře nebudou věnovat tanci. Tancování a jiné aktivity jsou doplněny o celotáborovou hru. Jde nám hlavně o zábavu rozšířenou o záliby dětí. Veškeré aktivity jsou naplánovány tak, aby děti bavily a na táboře nepomyslely na nudu! Kromě tancování, pohybu a dalších činností hrajeme také hry v lese, jako na klasickém táboře, takže je o pestrou zábavu dobře postaráno. Na co se tedy můžete těšit...

Filtry

červen 2021
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30