Naše pracoviště

DDM Jindřichův Hradec, Růžová 10

DDM Dačice, Antonínská 85/II

DDM Třeboň, Na sadech 4

+420 384 361 196

info@ddmjh.cz

Novinky

01.06.2020 Mitkamjit.cz - web, domečků se spoustou nápadů...


V tlačítkách jsou odkazy na weby mitkamjit.cz, kde jsou aktivity našich domečků v době karantény...


















 

13.02.2020 Přihlášení do klientského centra





Informace o Dějepisné olympiádě - leden 2020

28.01.2020






Výsledková listina Dějepisné olympiády – okr. kolo I. kategorie 13.1.2020
 
pořadí jméno škola Počet bodů
1. Jakub Kaláb Gymnázium Dačice 73
2. Bedřich Nehyba ZŠ Český Rudolec 69
3. Aneta Němcová ZŠ Studená 67 (+0,54)
4. Viktor Marek ZŠ Slavonice 67 (+0,36)
5. Lukáš Rella Gymnázium Dačice 65 (+0,36)
6. Natálie Machová ZŠ Sokolská Třeboň 65 (+0,24)
7. Dominik Novák Gymnázium Dačice 63 (+0,48)
  Matěj Padrta ZŠ Na Sadech Třeboň 63 (+0,48)
8. Filip Hanousek GVN J. Hradec 62
9. Jiří Kutil 5.ZŠ J. Hradec 61
10. Tomáš Senar ZŠ SNW Kunžak 60
11. Tereza Paterová ZŠ Stráž n/Než 58
12. Václav Kučera Gymnázium Třeboň 57
13. Iva Švecová ZŠ SNW Kunžak 56 (+0,36)
14. Jan Matula ZŠ Slavonice 56 (+0,24)
15. Eliška Houdková 3.ZŠ J. Hradec 55
16. Pavel Mareš 6. ZŠ J. Hradec 54
17. Stella Zemanová GVN J. Hradec 53 (+0,36)
18. Kristýna Tomšová 3. ZŠ J. Hradec 53 (+0,18)
19. Matěj Benecký ZŠ BN Dačice 52
20. Jan Rosenkranz ZŠ Slavonice 50
21. Kateřina Bočková 5. ZŠ J. Hradec 49
22. Klára Nedělková 5. ZŠ J. Hradec 48 (+0,42)
23. Sára Průchová ZŠ Stráž n/Než 48 (+0,24)
24. Markéta Jírová 4.ZŠ J. Hradec 45
  Klára Pechová ZŠ SNW Kunžak 45
25. Klára Hemberová GVN J. Hradec 39
26. Aneta Klubková 4. ZŠ J. Hradec 35


 
 Výsledková listina Dějepisné olympiády – okresní kolo II.kategorie 13.1.2020
 
pořadí jméno škola Počet bodů
1. Martin Urbanec Gymnázium Dačice 63
2. Oldřich Kučera Gymnázium Třeboň 59
3.  Kryštof Blažek Gymnázium Dačice 56
4. Jan Prokeš Gymnázium Třeboň 51
5. Karel Knopp Gymnázium Třeboň 50
6. Magda Rohová GVN J. Hradec 43
7.  Petr Kolář GVN J. Hradec 42