Naše pracoviště

DDM Jindřichův Hradec, Růžová 10

DDM Dačice, Bratrská 179

DDM Třeboň, Na sadech 4

+420 384 361 196

info@ddmjh.cz

Novinky

01.06.2020 Mitkamjit.cz - web, domečků se spoustou nápadů...


V tlačítkách jsou odkazy na weby mitkamjit.cz, kde jsou aktivity našich domečků v době karantény...


















 

13.02.2020 Přihlášení do klientského centra





Informace o olympiádě z českého jazyka - leden 2020

28.01.2020  






 
Výsledková listina OČJ I.kategorie okresní kolo ze dne 20.1.2020
 
pořadí jméno škola Počet bodů
1. Martina Kozlová 2.ZŠ J. Hradec 37
2. Anna Hanzlová ZŠ Nová Včelnice 36
3. Tereza Hanková ZŠ České Velenice 35
4. Lucie Kamešová ZŠ Kardašova Řečice 33
5. Alena Baštová Gymnázium Třeboň 31
6. Ema Stiborová ZŠ Na Sadech Třeboň 30
7. Ema Čížková Gymnázium Třeboň 29
  Viktor Marek ZŠ Slavonice 29
  Kristýna Ryšavá ZŠ Sokolská Třeboň 29
8. Barbora Leitgebová ZŠ Nová Včelnice 28
  Edita Dušáková ZŠ Sokolská Třeboň 28
  Veronika Hanzlová ZŠ SNW Kunžak 28
9. Bedřich Nehyba ZŠ Český Rudolec 27
  Šimon Melichar GVN J. Hradec 27
10. Anna Kadeřábková ZŠ Deštná 26
  Klára Dušková 3. ZŠ J. Hradec 26
  Anna Dobešová ZŠ Stráž n/Než 26
  Barbora Nymsová ZŠ Lomnice n/Luž 26
11. Lukáš Rella Gymnázium Dačice 25
  Romana Šetková 5.ZŠ J. Hradec 25
  Anežka Votavová GVN J. Hradec 25
12. Alexandra Landovská 1.ZŠ J. Hradec 24
13. Kristýna Adamcová ZŠ Studená 23
  Aneta Tardonová ZŠ B. Němcové Dačice 23
14. Hedvika Boudová ZŠ Komenského Dačice 22
15. Ondřej Gabriel 4.ZŠ J. Hradec 20
16. Iva Hořejší 6. ZŠ J. Hradec 18
17. Zuzana Bártů ZŠ Studená 16
18. Adéla Princová ZŠ Stráž n/Než 15
 
 
Výsledková listina OČJ II. kategorie – okresní kolo ze dne 21.1 2020
 
pořadí jméno škola Počet bodů
1. Ruth Svobodová OA, SOŠ a SOU Třeboň 43
2. Adéla Némethová GVN J. Hradec 40
3. Petra Matoušková OA TGM J. Hradec 39
4. Marek Strnad GVN J. Hradec 36
5. Marie Teplá Gymnázium Dačice 35
6. Denisa Krupková OA, SOŠ a SOU Třeboň 30
7. Zuzana Šebestová Gymnázium Třeboň 29
8. Klára Bednářová Gymnázium Třeboň 25
9. Natálie Michalová Gymnázium Dačice 24
10. Kamila Veselá SZŠ J. Hradec 20
11. Věra Petříčková SZŠ J. Hradec 18
12. Tereza Dvořáková OA TGM J. Hradec 16