Naše pracoviště

DDM Jindřichův Hradec, Růžová 10

DDM Dačice, Bratrská 179

DDM Třeboň, Na sadech 4

+420 384 361 196

info@ddmjh.cz

Novinky

01.06.2020 Mitkamjit.cz - web, domečků se spoustou nápadů...


V tlačítkách jsou odkazy na weby mitkamjit.cz, kde jsou aktivity našich domečků v době karantény...


 

13.02.2020 Přihlášení do klientského centra

Vycházková fotosoutěž

Vzhledem k tomu, že zdaleka ne u všech kroužků jsme schopni zajistit činnost distanční výukou či on-line a také si myslíme, že u počítačů sedíte díky škole každý den dost dlouho, vymysleli jsme pro Vás soutěž či námět na rodinné procházky a výlety. O co jde?
Každý týden v pondělí (začínáme 9. listopadu) zveřejníme na našich www stránkách pět historických fotografií Jindřichova Hradce či jeho nejbližšího okolí. Vaším úkolem pak bude v následujícím týdnu tato místa navštívit, vyfotit se zde (sami, s rodiči, prarodiči či domácím mazlíčkem) tak, aby pořízená fotografie byla obsahově co možná nejvíce podobná té staré. K mailu pak přiložte fotografii, vaše jméno a příjmení, datum pořízení snímku, do jakého kroužku chodíte a zašlete ji vždy do následující neděle (v tomto případě do 15. listopadu) na mail: selong@ddmjh.cz.

Následující pondělí vystavíme dalších 5 fotografií, a tak tomu bude až do konce roku 2020.
My budeme vaše fotografie shromažďovat a na konci roku vyhlásíme a odměníme nejlepší hledače. Neberte to ale nijak vážně. Je jedno, zda najdete místa dvě nebo jich bude pět. Jde nám hlavně o to, abyste se pohybovali na čerstvém vzduchu a při vašich procházkách měli nějaký námět, činnost a cíl.

Přejeme Vám hodně úspěchů při hledání a snad tato divná doba brzy skončí a vše bude, tak jak má.

S pozdravem a přáním dobrého zdraví kolektiv DDM J. Hradec

První pětice soutěžních fotografií naleznete na úvodní straně webu - článek vpravo nahoře . Zde v přiložené galerii...dva vzorové snímky.

Kód 100005
Název Vycházková fotosoutěž
Místo konání Růžová 10 J.Hradec
Hlavní vedoucí Vladimír Šelong
Věková skupina 6-99 let
Sraz účastníků dle dospozic soutěže
Vybavení na akci dle dispozic soutěže