Naše pracoviště

DDM Jindřichův Hradec, Růžová 10

DDM Dačice, Antonínská 85/II

DDM Třeboň, Na sadech 4

+420 384 361 196

info@ddmjh.cz

Novinky

13.02.2020 Přihlášení do klientského centra

30.01.2020 Je nový web a bude on-line přihlašování

Jste na novém webu Domu dětí a mládeže Jindřichův Hradec. Na úvod je třeba říci, že k nám patří i domy dětí v Třeboni a Dačicich. Informace od nich zde rovněž naleznete. Zásadní novinkou je od tohoto okamžiku možnost on-line přihlašování do kroužků, na dětské tábory a na akce námi pořádané. V dokumentech naleznete postup jak se přihlásit a jak postupovat od okamžiku podání přihlášky. Případné problémy s těmito úkony konzultujte mailem na adrese: karas@ddmjh.cz či v běžnou pracovní dobu na telefonu 602160861.

04.12.2019 Nové foto

Ve fotogalerii naleznete snímky z Mikulášské 2019 v Jindřichově Hradci.

Jak se registrovat na našem webu?

02.02.2020
 

Jak přihlásit své dítě (ale i sebe) na kroužek, letní tábor či akci pořádanou domečkem? Přečtěte si následující řádky. Naleznete v nich několik jednoduchých kroků, které je potřebné zvládnout, jelikož na tento způsob přihlašování přecházíme. A to jak v Jindřichově Hradci, tak i v Třeboni a Dačicích.
Přihlašování v tzv. Online centru je velice podobné jako v eshopech. Nejprve se zaregistrujete a poté již pracujete s přihlašovanými účastníky, s vašimi dětmi či přímo s vaší osobou.
 
 
KROK 1  -  REGISTRACE UŽIVATELE
Podívejte se na stránky https://ddmjh.iddm.cz/  
V jednoduchém formuláři pro registraci uživatele vyplňte svůj platný email, heslo, které si vymyslíte, jméno a příjmení.     DŮLEŽITÉ – pokud už v databázi DDM J.Hradec vaše děti jsou, registrujte se na tu mailovou adresu, kterou známe, kterou jste uvedli v době minulé při podání písemné přihlášky. Zajistíte tím, že nebudou data duplikována a nám se informace spárují v našich aplikacích. Pokud si nejste jisti, který mail jste takto použili, či jste jej nám vůbec uvedli, zavolejte, rádi s vámi tento problém vyřešíme.
Po registraci vám na váš email přijde zpráva s tzv. validačním odkazem – tím potvrdíte, že daná adresa je skutečně vaše.  Nyní jste již zaregistrováni v našem online centru a můžete pokračovat v dalších krocích.
 
KROK 2  -  PŘEHLED ÚČASTNÍKŮ A INFORMACE O PŘIHLÁŠKÁCH
Jestliže už k nám některé vaše děti chodily (případně vy sami), uvidíte je na úvodní obrazovce spolu se souhrnem všech přihlášek, které evidujeme. U jednotlivých přihlášek je také uvedena doplňující informace v případě, že je nedořešena jejich úhrada, nejsou-li dosud schválené, jde-li o náhradníky apod. 
Po kliknutí na konkrétní přihlášku můžete vidět informaci o platbách, stáhnout si přihlášku k podpisu, ale také měnit kontaktní údaje, případně stahovat doplňující dokumenty (např. informace či formuláře k táborům apod.).
DŮLEŽITÉ – jste-li přesvědčeni, že byste zde svoje děti měli vidět a nejsou tu, mohlo se stát, že neznáme vaši aktuální mailovou adresu – v takovém případě systém děti nedokáže k vaší registraci přiřadit. Kontaktujte prosím recepci DDM, abychom to dali do pořádku. Přijměte prosím s pochopením, že budeme potřebovat ověření, že jde skutečně o vaše děti   a nemůžeme proto tuto operaci provést telefonicky (pokud vás spolehlivě neznáme).
 
KROK 3  -  VÝBĚR KROUŽKU (akce nebo tábora) PRO PŘIHLÁŠENÍ
V menu vyberte položku Kroužky (akce, tábory). Zobrazí se vám přehled všech programů, na které je možné se přihlásit online. Výběr můžete zúžit pomocí filtrů v pravé části obrazovky (podle zaměření, dne či místa konání). 
Kliknutím na pole s kroužkem se zobrazí detailní informace o něm a níže tlačítko Přihlásit. Poté vyberete některého  z účastníků spojených s vaším účtem nebo zvolíte možnost „Nový účastník“.
 
KROK 4  -  PŘIHLÁŠKA
Nyní už zadáváte PŘEDBĚŽNOU přihlášku do kroužku.  Vyberte, zda bude vaše dítě po skončení kroužku odcházet samostatně nebo v doprovodu (platí pro děti).  Vyplňte odpovídající typ školy (případně podle okolností mimoškolní dítě či nestudující-dospělý) a vyberte prosím, zda chcete platit na pololetí nebo na celý rok. 
V dalším kroku se zobrazí osobní a kontaktní údaje, které prosím zaktualizujte. Některé jsou povinné, jiné mohou být nepřístupné (nepotřebujeme je). Závisí to na typu školy a věku účastníka a také typu činnosti, na kterou se hlásíte.
V dalším kroku vás prosíme o udělení souhlasů se zpracováním údajů, jsou-li potřebné. Také zde můžete přihlášku doprovodit stručnou poznámkou (uvidíte ji potom ve formuláři přihlášky). Nakonec prosíme o potvrzení seznámení s podmínkami účasti.  Vnitřní řád DDM Jindřichův Hradec najdete na webu Domu dětí a mládeže Jindřichův Hradec, popřípadě v recepci k nahlédnutí. 
Kliknutím na tlačítko „přihlásit“ odešlete celou přihlášku do našeho systému. Na úvodní obrazovce (menu „úvod“) najdete přehled všech takto zadaných přihlášek a také stavu jejich úhrad.
 
Vezměte prosím na vědomí, že proces online přihlašování zakládá pouze předběžnou přihlášku, kterou musíme následně potvrdit. Po potvrzení přihlášky dostanete emailem informaci o jejím schválení a také o vygenerování přihlášky ke stažení a podepsání. Přihlášku si stáhnete z vašeho klientského účtu. Spolu s ní obdržíte také pokyny k platbě. Úhradu proveďte prosím výhradně bezhotovostně na účet DDM Jindřichův Hradec. Je bezpodmínečně nutné dodržet správný variabilní symbol – v opačném případě nebude platba spárována s vaší přihláškou a budeme vás považovat  za dlužníky!