Jindřichův Hradec Třeboň Dačice

Úvod > Kroužky > Dačice > Výtvarné a keramické kroužky

Výtvarné a keramické kroužky

Výtvarná ateliér PASTELKA / pro děti od 5 let /

Rozvoj motoriky, dětské fantazie,  malování pro radost, využití rozmanitých mat. a technik, jako je těsto, kov, sklo, plast, přírodniny, papír, textil, keramická hlína, pedig… Prezentace tvorby na výstavách.
Informační schůzka: úterý 30.9. ve 15:00 hod. v DDM.
Vedoucí kroužku: Bc. Jaromíra Bačáková / doplatek 700,- Kč /

_________________________________________________________________________________________________________________________

Výtvarná dílna BUBLINA   / 3.- 9. třída /

Výtvarné tvoření s použitím rozmanitých technik a materiálů. Chuť k tvoření je základem pro realizaci řady projektů, které potěší Vás i blízké.
Prezentace na výstavách.
Informační schůzka: úterý 30. 9. v 15:00 hod. v DDM.
Vedoucí kroužku: Bc.Jaromíra Bačáková /doplatek 700,- Kč/

Keramická MINIDÍLNIČKA  /  věk 5 - 8 let /

Práce s keramickou hlínou, různé metody jejího zpracování, malba glazurou, engobou, oxidy apod. Kombinace s dalšími materiály, jako je pedig, přírodniny, sklo, textil.
Informační schůzka: pondělí 29. 9.ve 14:00 hod. v DDM.
Vedoucí kroužku: Bc. Jaromíra Bačáková / doplatek 700,- Kč/

Keramická dílna / věk 9 – 15 let /

Práce s keramickou hlínou a glazurami. Výroba praktických a využitelných výrobků, různé metody zpracování hlíny. Zaměřeno na rozvoj talentu dětí.
Přihlášení prací na výtvarnou soutěž.
Informační schůzka: pondělí 29.9.v 15:00 hod. v DDM.
Vedoucí kroužku: Bc. Jaromíra Bačáková /doplatek 700,- Kč/

Pedigové hrátky / 4.- 9. třída / Dle zájmu budou děti rozděleny do skupin.

Pletení z pedigových pásků, šénu, elharu a papíru.
Aranžmá z přírodnin, kombinace proutí a keramiky.
Informační schůzka: čtvrtek 2.10. od 14: 00 hod. v DDM.
Vedoucí kroužku: Bc. Jaromíra Bačáková /doplatek 700,- Kč/