Jindřichův Hradec Třeboň Dačice

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Dačice > Baby klub

 PRAVIDELNÉ SCHŮZKY BABY CLUBU

Od října 2018 se budou pravidelné schůzky BABY CLUBU konat každou středu od 9,00 do 11,00 hodin v prostorách DDM Dačice, Antonínská 85/II (bývalá Domovinka). První schůzka proběhne ve středu 3. 10. 2018. Srdečně zveme všechny děti s rodiči, prarodiči, strýci, tetami na zábavná dopolední setkání. 

Náplní BABY CLUBU je celostní rozvoj dítěte - říkanky, pohyb, zpěv, tanec, zlepšování koordinace celého těla, jemné motoriky, sebeobsluhy, socializace (počátky začleňování do kolektivu), děti si uvědomují, že tu nejsou pouze samy, ale učí se vyjít s ostatními dětmi. Jde o předstupeň mateřské školy, kdy děti začínají jednat samy za sebe, ale ještě stále jsou z povzdálí jištěny svými nejbližšími. 

Pro rodiče je BABY CLUB místem setkávání s ostatními rodiči, předávání zkušeností z oblasti péče o děti, rozvoj a prohloubení vzájemného vztahu s dítětem. Rodiče načerpají spoustu námětů pro vlastní činnosti s dětmi.

Součástí programu jsou pravidelné tématicky zaměřené dílničky pro rodiče s dětmi, kde vyrábíme různé dekorační předměty z hlíny, papíru, pedigu a dalších materiálů.

V letošním roce se na Vás a Vaše ratolesti těší Dana Syrovátková

 

PROSTORY BABY CLUBU

Od října se na maminky s dětmi těšíme v nových prostorách Baby clubu. Přijďte s dětmi na pravidelné schůzky Baby clubu prožít zábavná dopoledne plná říkadel, tvoření a společné zábavy do přestěhovaného Domečku v prostorách bývalé Domovinky v Nemocnici Dačice.

DSC01046.JPG

DSC01047.JPG

DSC01045.JPG