Jindřichův Hradec Třeboň Dačice

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Dačice

Milé děti a rodiče.

 

Dačický Domeček – STĚHUJEME SE!!!

Teprve v polovině května padlo definitivní rozhodnutí o našem přestěhování. Vedení DDM a zástupci kraje se dohodli, že Dům dětí bude umístěn v areálu Nemocnice Dačice, v budově, kde dříve sídlila Domovinka. Po nezbytných vnitřních úpravách, které budou probíhat do poloviny června, nastane velké stěhování. Tímto bychom chtěli oslovit rodiče a ostatní veřejnost o výpomoc při úklidu a stěhování. V případě Vaší ochoty nás, prosím, kontaktujte na tel. 723788736 nebo 724078677. Věříme, že se mezi vámi najdou tací, kterým není naše činnost lhostejná. Předem bychom chtěli poděkovat za jakoukoliv pomoc. Zároveň je stále ve hře výstavba nového Domečku. Tuto situaci řeší vedení města s Jihočeským krajem, který je naším zřizovatelem. Tímto bychom chtěli poděkovat vedení města za jejich trpělivost a snahu dotáhnout projekt do konce. Město je ochotno věnovat pozemek a projekty pro výstavbu a zároveň se finančně spolupodílet na výstavbě. Stále doufáme, že vše dopadne v náš prospěch a děti se budou moci přestěhovat do důstojných prostor.

Stěhování neovlivní chod Domečku. Proběhnout jak příměstské, tak pobytové letní tábory a v září se na děti budeme opět těšit při zápisech do kroužků na další školní rok. Důležité upozornění: Účastníci příměstský táborů se první den sejdou před DDM Za Lávkami, odkud si děti již převedeme a dáme bližší informace pro příští dny. V dalším Zpravodaji uveřejníme naši nabídku, která bude obohacena o nové zájmové činnosti pro děti a připravujeme i kurzy pro dospělé, o které byl letos velký zájem. 

Na Vaši přízeň a spolupráci se těší Váš Domeček.

 

 

Máte-li zajímavého koníčka a nenašli jste tuto činnost v naší nabídce a jste ochotni se podělit s dětmi nebo i s ostatními zájemci o vaše zkušenosti a předávat dále potřebné informace, dovednosti a znalosti, obraťte se na vedení DDM - třeba se můžete stát vedoucím nového zájmového útvaru!

 

Dačice

Dům dětí a mládeže v Dačicích je podobně jako DDM Třeboň odloučeným pracovištěm DDM J. Hradec.  Dačice leží na pomezí Jižních Čech a Moravy, poblíž hranic s Rakouskem v příjemném prostředí Brány Poddyjí.  Dosud nezdevastovaná krajina a historicky zajímavá místa a památky (Telč, Slavonice, hrad Landštejn) vybízejí  k pěším a cykloturistickým výletům. Možnost krátkodobého ubytování pro dětské kolektivy.

Dům dětí a mládeže je schopen organizačně zajistit akce pro děti dle přání škol, podniků nebo jiných zájemců.

 DSC00495.JPG     DSC00496.JPG

Aktuality střediska v Třeboni

Kalendář akcí